در باره ما

در باره ما

مرکز طراحی و تولید وب سایت مهندس توارا با رویکرد تبدیل کسب و کار سنتی به تجارت الکترونیک با بهره گیری از تیمی متخصص، طراحی و تولید انواع وب سایت و فروشگاه های آنلاین الکترونیک را با به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا در محیطی آکادمیک انجام می دهد. آنچه ما از آن به عنوان مزیت رقابتی برای مرکزمان تلقی می نماییم وجود مشتریان راضی و قدر دانمان است که به عنوان اصلی ترین سرمایه های مرکز از بدو آشنایی و نیاز سنجی تا پایان پروژه و آموزش ایشان در طول مراحل پشتیبانی ما را به عنوان جزیی از سیستم کسب و کارشان می پذیرند.
قبل از آغاز هر اقدام در رابطه با طراحی وب سایت می بایست از خودمان بپرسیم ماموریت و رسالت وب سایت مان چیست؟ چرا کاربران باید به وب سایت یا فروشگاه آنلاین الکترونیک ما مراجعه و از محصولات یا خدمات ما بازدید نمایند؟ و در نهایت اهداف خود را در قبال گذاشتن انواع پست و مقالات در وب سایتمان را با ذوق و اشتیاق وافر بیان کنیم.
چشم انداز کسب کارمان، ما را برای انجام استراتژی های مختلف بازار یابی که به رشد تجارت مان می انجامد، رهنمون می سازد. وجود وب سایتی قدرتمند محلی است برای حضوری لایق کسب و کارمان در فضای گسترده وب که از طریق آن توانایی های خود را در شبکه های اجتمایی، انجمن ها و دیگر رسانه ها به سمع و نظر کاربران دنیا می رسانیم. 
 
حضور فیزیکی
مرکز طراحی و تولید وب سایت مهندس توارا از مهر ماه 1387 کار خود را به صورت محدود و غیر متمرکز در حوزه گسترده آی تی و با تمرکز در طراحی وب سایت های اطلاع رسانی و با نرم افزار های محدود آن دوره آغاز نمود و رفته رفته و با گسترش و ظهور فناوری های نوین همزمان به ارتقاء علمی و عملی مهندسین مرکز پرداخت. امروزه این مرکز به پشتوانه مشتریان وفادار خود و با ارائه ده ها نمونه کار موفق در تبریز شهر اولین ها و در خیابان امام نرسیده به خیابان تربیت بازار بزرگ تربیت طبقه همکف پلاک 26 مستقر می باشد.

آشنایی با مهندسین مرکز

مرکز طراحی و تولید وب سایت مهندس توارا افتخار خود را پایبندی به اصول اخلاقی و تعهد کاری می داند و بازخورد نظرات مشتریان ما گواه این ادعای ماست
Image

مهندس سیفی

Image

مهندس الباشی

Image

مهندس توارا